Pepco zmienia logo i wygląd sklepów Agencja Brandingowa LOGARYTM

Wszystkie sklepy wrocławskie mają nowe meble, komunikację i layout pozwalające na jeszcze bardziej intuicyjne i komfortowe zakupy. W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami, który może pomóc sfinalizować zakupy osobom oczekującym w kolejce. Dow Jones Industrial Average Yawns po FOMC Pokoje socjalne zostały przearanżowane, nowocześnie umeblowane i wyposażone, dzięki czemu pracownicy mogą spędzać przerwy oraz odbywać zebrania w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. W strefie przykasowej wprowadzony został układ mebli z drobnymi produktami.

Dołącz do dyskusji: Pepco zmienia logo i wygląd sklepów oraz rozszerza ofertę

Nowe logo zagościło już w 50 nowych lokalizacjach sklepu w całej Europie. Koniec z logiem w odcieniach niebieskiego, żółtego, czerwonego i białego. Ostre wyprzedaże na European Open Pepco stawia teraz na odcienie fioletu i niebieskiego oraz nowocześniejszą formę. Zmiany można zobaczyć we wszystkich nowo otwieranych sklepach.

Nadania i odbiór out-of-home w ponad 25 tys. lokalizacji – DPD Polska dysponuje największą siecią w kraju

Klienci popularnej w Polsce sieci Pepco mogą być zaskoczeni wprowadzanymi w sklepach zmianami. W roku finansowym 2020, kończącym się 30 września, przychody grupy wyniosły 3,5 mld euro (wzrost o 3 proc. rdr). Podstawowa EBITDA wyniosła 229 mln euro wobec 333 mln euro rok wcześniej.

Fikcja zakazu handlu w niedziele. Otwierają sklepy, bo zyski przewyższają kary

Wpływ ma na to również chęć podążania za nowymi trendami w świecie biznesu i marketingu. Zmiany, jakie docelowo chce wprowadzić firma, są już widoczne w kilkudziesięciu lokalizacjach, inne natomiast widoczne będą później. Ostatecznie zmiany zostaną wprowadzone w każdym sklepie sieci Pepco. „Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę, mamy teraz większą powierzchnię sprzedażową, co tworzy miejsce dla szerszego asortymentu i nowych kolekcji. Zmienił się wystrój naszych sklepów, branding, wprowadziliśmy nową nawigację, która pozwala na jeszcze bardziej intuicyjne zakupy, a pracownicy zyskali nową przestrzeń socjalną. To, co jednak pozostało i pozostanie niezmienne, to nasze świetne ceny.

PKP Intercity inwestuje w komfort. Pół miliarda na remont wagonów

Równocześnie sieć w dalszym ciągu prowadzi dynamiczną ekspansję w całej Europie. Aktualnie Pepco obecne jest w 15 krajach, a w tym roku planuje między innymi otwarcia swoich pierwszych sklepów w Niemczech i Grecji. Równocześnie sieć w dalszym ciągu  prowadzi dynamiczną ekspansję w całej Europie. Równocześnie sieć w dalszym ciągu  prowadzi dynamiczną ekspansję w całej Europie.

Oficjalnie: gigant wygasza zakład w Polsce. Firma się tłumaczy

W październiku odświeżone logo pojawiło się w 50 nowych lokalizacjach w Europie. Pepco tylko w październiku przeprowadziło rebranding w 50 sklepach w Europie. Jak czytamy w portalu, cały proces ma potrwać dłużej niż rok. Zamiast tradycyjnego niebiesko-czerwono-biało-żółtego logo nad drzwiami wejściowymi i nie tylko pojawi się bardziej nowoczesne, oparte na odcieniach niebieskiego i fioletu. Celem jest osiągnięcie w ciągu 5-7 lat wyniku EBITDA na poziomie ponad 1 mld euro. Jak podano, jest to możliwe dzięki dalszemu wzmocnieniu wiodącej na rynku oferty dla klientów i planowanemu ponad trzykrotnemu powiększeniu liczby sklepów, wchodzących obecnie w skład grupy.

Pepco rośnie. Od 1 lipca spore zmiany w grupie

Aktualnie Pepco obecne jest w 15 krajach, sieć informowała, że w tym roku planuje między innymi otwarcia swoich pierwszych sklepów w Niemczech i Grecji. Nowy format sklepów sieć wprowadziła na wiosnę w 16. Część rozwiązań tego projektu jest już wprowadzana w każdym nowo otwieranym Pepco. Inne nadal są testowane i konsultowane z klientami.

“uspokajają” wizualnie jego wnętrze oraz, podobnie jak nowy layout, pomagają klientom w poruszaniu się w poszukiwaniu konkretnych produktów. Chcemy wyglądać nowocześnie, podkreślając nadal, jak ważne są dla nas niskie ceny, na przykład eksponując je w kolorze czerwonym – opowiada przedstawicielka sieci. Postępującej ekspansji sieci towarzyszy zmiana wyglądu sklepów. Nowy logotyp Dealz składa się również z białych liter, ale umieszczonych na niebieskim, a nie na zielonym tle. Zastosowano w nim inny, nowocześniejszy font, a nazwa zaczyna się od małej litery. Poza logo na zmiany składają się między innymi zmienione wnętrze i aranżacja sklepów, a także optymalizacja asortymentu.

Zmiany i modernizacje obejmują nie tylko wersje asortymentu dostępnego na półkach, ale także komunikację z kilentem, sposób wyznaczenia przejść w sklepach, wygląd sklepów itp. Pełna, zgodna z nową koncepcją reorganizacja sklepów Pepco w Polsce i w Europie jest planowana na koniec 2023 r. Zmienione logo sklepów Pepco z pewnością wpisuje się w trend nowoczesnego marketingu oraz dbałości o detale. Nie bez znaczenia jest fakt, że zostało ono przygotowane w oparciu o liczne konsultacje — zarówno wśród specjalistów do marketingu, jak i również w odniesieniu o rozmowy z klientami oraz kontrahentami. Sieć sklepów Pepco cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Klienci doceniają tę markę przede wszystkim za świetną obsługę oraz bardzo szeroki asortyment.

Co kilka lat odświeżamy wygląd naszych sklepów oraz komunikację do klienta. Wszystkie nowo otwierane sklepy Pepco od października 2021 wyglądają zupełnie inaczej – pisze portal WiadomosciHandlowe.pl. Sprzedawca zmienia logo, wystrój lokali i komunikację do klientów. Dostosowanie już działających placówek ma potrwać dłużej niż jeden rok. Zmiany w sklepach Pepco to efekt wielomiesięcznych badań rynku oraz potrze docelowej grupy klientów. Początkowo największe metamorfozy zostały przeprowadzone na terenie Wrocławia, ale z czasem zasięg zmian oraz innowacji obejmie również pozostałe sklepy na terenie całego kraju.

  1. To, co jednak pozostało i pozostanie niezmienne, to nasze świetne ceny.
  2. Zmiany można zobaczyć we wszystkich nowo otwieranych sklepach.
  3. Równocześnie sieć w dalszym ciągu  prowadzi dynamiczną ekspansję w całej Europie – planuje między innymi otwarcia swoich pierwszych sklepów w Niemczech i Grecji.
  4. W centrali w Polsce pracuje ponad 900 osób, a we wszystkich krajach pracowników jest ponad 25 tys.
  5. Pokoje socjalne zostały przearanżowane, nowocześnie umeblowane i wyposażone, dzięki czemu pracownicy mogą spędzać przerwy oraz odbywać zebrania w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Umożliwiło to pełniejsze wyeksponowanie asortymentu sieci i przełożyło się na zwiększenie średnio o 15% liczby produktów. Obecna oferta Pepco składa się z około 40 grup asortymentowych i 500 kategorii. W zmodernizowanych sklepach Pepco powierzchnia sprzedażowa zwiększyła się średnio o ponad 14 metrów kwadratowych, m. Umożliwiło to pełniejsze wyeksponowanie asortymentu sieci i przełożyło się na zwiększenie średnio o 15% liczby produktów.

Teraz, zgodnie z nową koncepcją wszystkie placówki Pepco zostaną “odnowione” – zmieni się ich wygląd, ustandaryzuje wnętrze, w sklepach oprócz dotychczasowej oferty pojawi się żywność i sprzęt AGD. Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Pepco poinformowało, że w okresie 29 miesięcy bezpośrednio poprzedzających wpływ pandemii COVID-19 w marcu 2020 r.

Nowy format sklepów został na wiosnę wprowadzony w 16. Część rozwiązań tego projektu jest już wprowadzana w każdym nowo otwieranym Pepco, inne nadal są testowane i konsultowane z klientami. Ich wyniki zdecydują o terminie i formie dalszego wdrażania w pozostałych lokalizacjach.

W Pepco wiemy, że każdy chce być dumnym z tego, jak dba o swoją rodzinę i dom. Dlatego zapewniamy naszym klientkom to, czego potrzebują i pragną, Funt slajdy po DUP mówi że nie zgadza się z obecnym Brexit czynienia aby ubrać siebie i swoich najbliższych oraz wyposażać i dekorować mieszkania. – powiedziała Agnieszka Jaworska – Pepco Commercial Director.

Według stanu na 31 marca 2021 r., Pepco prowadziło 2.229 sklepów w 13 krajach. W ramach marki Pepco co roku otwieranych jest ponad 300 sklepów. Pepco otworzyło niedawno pierwsze sklepy w Europie Zachodniej, we Włoszech, a w najbliższych dniach otwarty zostanie sklep w Hiszpanii. Grupa Pepco posiada i zarządza paneuropejską wieloformatową siecią dyskontowych sklepów wielobranżowych, która według stanu na koniec marca liczyła 3.246 sklepów w 16 krajach.

Klienci, którzy zdecydują się na opcję dostawy realizowaną za pośrednictwem Orlen Paczka, mogą liczyć na darmową przesyłkę. Emocje czy rozum – co i kiedy odgrywa kluczową rolę w procesie zakupowym i dlaczego? Dowiedz się, czym jest neuromapa i na jakie jej elementy powinni zwracać uwagę marketerzy.

Nowe sklepy Pepco przeszły niesamowitą metamorfozę, także wizualną. Jednym z kluczowych elementów tej zmiany jest nasze logo, które jest bardziej nowoczesne i buduje nową tożsamość marki. Niesie skojarzenia z marką rodzinną, troskliwą, bliską i podążającą za najnowszymi trendami.

Jak podkreśla Katarzyna Wilczewska, „chcemy mieć pewność, że klienci docenią naszą markę za jakość idącą w parze z ceną. Dzięki obecnym zmianom chcemy budować wizerunek marki dostępnej dla każdego, oferującej świetną jakość za dobrą cenę i nowoczesnej”. Pepco zaprezentowało nowy koncept wizualny i aranżację swoich sklepów oraz poszerzoną ofertę produktową. Pierwsze polskie lokalizacje w zmienionej wersji można odwiedzić już m.in.

We Wrocławiu i w Warszawie oraz wszędzie tam, gdzie otwierane są nowe sklepy sieci. Zmiany obejmują nowy branding, nawigację i komunikację w sklepie oraz przearanżowany jego layout i nowe linie produktowe. Do końca 2023 roku Pepco przeprowadzi pełną metamorfozę większości sklepów w Polsce oraz Europie, gdzie w 17 krajach sieć tworzy już niemal 3000 placówek. Nowy format sklepów został wprowadzony w pierwszym etapie testowo w 16.

Na koniec roku finansowego 2020 spółka miała 400 mln euro gotówki. Z kolei w okresie sześciu miesięcy do 31 marca 2021 r. Wzrost LFL sklepów działających wyniósł w tym okresie około 5 proc. Ambicją grupy Pepco jest stać się wiodącą w Europie siecią dyskontowych sklepów wielobranżowych. Jak podano, ponad 4.300 miejsc na nowe sklepy znajduje się na rynkach, gdzie powyższe marki już są obecne. Zdaniem grupy, w Polsce marki Dealz (wzorowana na brytyjskim Poundland, z szeroką gamą znanych międzynarodowych marek FMCG i produktów ogólnego użytku w niskich cenach) i …

Pepco to sklep, gdzie można kupić wiele artykułów do urządzenia oraz wystroju domu. Można w nim znaleźć zarówno ubrania, jak i artykuły szkolne oraz kuchenne. Dzięki temu sklepy te mają wiele klientów, który cenią ich usługi i asortyment. Sieć tych sklepów zawitała do Polski w 2004 roku i od tamtej pory raczej nie wiele się w nich zmieniło. Nadszedł jednak czas, kiedy to firma postanowiła odświeżyć trochę swój image oraz zaskoczyć klientów swoją nową odsłoną. Zmiany obejmują nowy branding, nawigację i komunikację w sklepie oraz przearanżowany jego layout i nowe linie produktowe.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top